პროფესიული კოლეჯი „პრესტიჟი“
 
 
 
  1. მანანა გიუნაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პოგრამა ,,ვეტერინარიული მომსახურების სპეცისლისტი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  2. გაგა ბუიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მეღვინე’’   (პრაქტიკული კურსი)
  3. თენგიზ  ალიაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მზარეული’’(თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  4. ლეილა თარხნიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მზარეული’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  5. ციცინო წაწალაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მზარეული’’(თეორიული კურსი)
  6. მიხეილ ონიკაძე - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ბუღალტერი’’ (თეორიული კურსი)
  7. მანანა ოხანაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ბუღალტერი’’(პრაქკიკული კურსი)
  8. ივანე ალიაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ბუღალტერი’’(პრაქტიკული კურსი)
  9. პაატა ალიაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ბუღალტერი’’(თეორიული და პრაქკიკული კურსი)
  10. მანანა ამირგულაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ოფისის მენეჯერი (მდივან-რეფერენტი)’’(თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  11. ივანე ხუცურაული - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ინფორმაციული ტექნოლოგი’’(თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  12. თამარ მაისურაძე - ინფორმაციული ტექნოლოგიები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  13. მარიამ დალაქიშვილი - ინფორმაციული ტექნოლოგიები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  14. ვაჟა სულხანიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,კომპიუტერული ქსელებისა და სისტემების ტექნიკოსი’’ (პრაქტიკული კურსი)
  15. უჩა ბიძინაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,კომპიუტერული ქსელებისა და სისტემების ტექნიკოსი’’(თეორიული კურსი)
  16. გივი თამარაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ელექტრიკოსი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  17. ნაირა ჭინჭარაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ელექტრიკოსი’’ „ელ.ტექნიკა და ელექტრონიკა“(თეორიული კურსი)
  18. კახაბერ სუმბაძე - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მეფილე მომპირკეთებელი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  19. ალექსანდრე ბეგიაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ზეინკალ სანტექნიკოსი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  20. ზვიად დემინაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,დურგალი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  21. ნინო როსტომაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,თექის ხელოსანი’’ (პრაქტიკული კურსი)
  22. ელიკო სიდონაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,თექის ხელოსანი’’ (თეორიული კურსი)
  23. ნინო ჭავჭანიძე - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,, სტილისტი (ქალი,მამაკაცი)’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  24. მარიამ მაისურაძე- პირველადი სამედიცინო დახმარება,ჰიგიენა და სანიტარია, კანისა და თმის ფიზიოლოგიის საფუძვლები და დაავადებები(თეორიული კურსი)
  25. გიორგი ბატიაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,, გიდი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  26. დავით თანდილაშვილი -  პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,, გიდი’’ (თეორიული კურსი)
  27. ნათელა მესაბლიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,, სასტუმრო საქმისმწარმოებელი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  28. მაია სილაგაძე - სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (თეორიული კურსი)
  29. ნათელა დარჩიაშვილი  - სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  30. ლია ჭოტორიშვილი- პროფესიული უცხო ენა ინგლისური (თეორიული კურსი)
  31. ია ნადირაძე -ენა ინგლისური (თეორიული კურსი)
  32. მედეია ვახტანგიშვილი - რუსული ენა (თეორიული კურსი)
  33. რუსუდან თათილაშვილი - საქმიანი ურთიერთობის კულტურა და ეტიკეტი (თეორიული კურსი)
  34. ნინო ლაჩაშვილი - სპეცხატვის და ფერთმცოდნეობის საფუძვლები (თეორიულიკურსი)
  35. ციალა ჭინჭარაშვილი -სასტუმროს მარკეტინგი და გაყიდვები (თეორიული კურსი)

 

 
 
2018 დეკემბერი
ორშსამოთხხუთპარშბკვ
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31